Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Aktivní dovolená

Voda
Ať už jste zkušení vodáci nebo se jimi teprve chcete stát, s námi neprohloupíte. Máme bohaté zkušenosti na různě divokých tocích u nás i v zahraničí. více »

Turistika
Lákají Vás přechody hor. Naložte si vše potřebné na záda, hůlky do ruky a hurá za dobrodružstvím. Budeme Vám skvělým provůdcem. více »

Ferraty
Cest, jak se dostat k vrcholu, existuje celá řada. V poslední době jsou velice populární zajištěné cesty. Pořádáme akce pro začátečníky, kde mají možnost seznámit se s pohybem na ferratách, ale i průvodcujeme zkušené skupiny na obtížnějších cestách. více »

Kola a koloběžky
Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně. Ovšem i to klasické sedlo má co do sebe. Nově k cyklo akcím přidáváme i možnost provětrat své plíce na koloběžce v rámci stále více populárního koloběhu. Držíme se s dobou, připojte se k nám a nebuďte pozadu. více »

In-line
Nestačí Vám jen dvě kola? Poznejte s námi krajinu hned na osmi kolečkách. Na našich akcích pravidelně objevujeme kouzlo černého skla aneb kvalitního asfaltu uprostřed rozmanité přírody a napříč městy i vesnicemi. Vyrazit s námi mohou mírně pokročilí i chrti kilimetrů. více »

Sněžnice
Máte rádi turistiku, ale nebaví Vás propadat se po kolena ve sněhu. Vyražte na akce na sněžnicích a je jedno jestli jen na odpolední procházku nebo vícedenní přechod hor. Toto sportovní náčiní Vám učaruje. Objevte neobjevené a vyrazte kam se Vám zachce. více »

Lyže/SNB
Lyžařský kurz je povinný už na základní škole, avšak dnes již lyžují děti od útlého věku. I zkušení senioři využívají kouzlo upravených svahů. Pořádáme akce zaměřené na lyžařskou dovolenou. Pokud místo dvou ski preferujete jedno prkno, tak to samozřejmě není problém. více »

Survival
Už nevíte kudy kam a denní stereotyp z města Vám leze na mozek. Objevte co v sobě máte a vyrazte s námi na survival. Kromě užitečných zkušeností si na vlastní kůži vyzkoušíte jaké to je se o sebe v přírodě postarat. více »

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě