Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Slevy na akcích pořádáných ALLROADS s.r.o.

Nabízíme Vám až 10% slevu z uvedené ceny akce! Sleva není ohraničena fixní částkou nebo jsou jednorázové slevy pevně stanovené předem známou fixní částkou. U akcí, které nepořádá přímo ALLROADS s.r.o. je možnost využití slevy předem vyloučena. Takovéto akce jsou výslovně označeny.

Slevy není možné až na výjimky vzájemně sčítat, ale vždy platí ta nejvyšší možná ve prospěch účastníka akce. First minute a registrační sleva lze kombinovat s ostatními nabídkami.

1. Věrnostní sleva
Pokud jste se za předchozí tři roky již zúčastnili vícedenní akce pořádané ALLROADS s.r.o., máte nárok na věrnostní slevu.

1 akce = 3%
2-5 akcí = 5%
6 a více akcí = 10%

2. Skupinová sleva
Jste skupina a nechce na sebe nikdo převzít zodpovědnost za organizaci celé akce. Využijte našich služeb a při účasti více osob, kteří se zaregistrují na shodnou akci během jednoho týdne, můžete všichni využít slevu.
skupina 8-10 lidí = 6%
skupina 11 a více lidí = 10%
Pro skupiny nad 16 osob nás prosím kontaktujte a připravíme individuální nabídku.
Odhlásí-li se z akce jeden či více členů skupiny a počet tím klesne pod stanovenou mez, nárok na tuto slevu pro zbývající zaniká a jsou povinni vzniklý rozdíl v ceně zájezdu doplatit. Navíc organizátor obdrží originální tričko jako poděkování!

3. Studentská a učitelská sleva
Po předložení platného studentského/učitelského průkazu máte nárok na slevu ve výši 5 % z uvedené ceny zájezdu.

4. Dětská sleva
Děti do 6 let zdarma! Platí pouze dopravu a cenu ubytování, je-li zahrnuta v ceně akce.
Děti od 7 do 15 let v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby mají nárok na 50% slevu.

5. Novomanželská sleva
Svatba je mimořádná událost a zaslouží si pěkný dar. Zážitek Vám již nikdo v životě neukradne a proto, když se rozhodnete zažít ten pravý zážitek s námi, dáme každému slevu 250,-. Novomanželé tak tedy získají v roce svatby slevu 500,- na vybranou akci.

6. Seniorská sleva
Rozhodnete-li se zažít s námi některý zážitek a Váš lékař Vám vybranou aktivitu schválí, nabízíme také 5% slevu všem nad 55 let věku.

7. Rodinná sleva
Při účasti čtyř a více osob z jedné rodiny je sleva také možná.
4 osoby z jedné rodiny = 4% sleva
5 osob z jedné rodiny  = 5% sleva
6 osob z jedné rodiny  = 6% sleva
7 osob z jedné rodiny = 7% sleva
8 osob z jedné rodiny = 8% sleva

8. First minute sleva
Pokud se zaregistrujete na akci a zaplatíte alespoň zálohu v 50% ceně zájezdu v době 5 a více měsíců před datem konání akce, máte nárok na 5% slevu za včasný nákup.

9. Registrační sleva
Zaregistrujte svůj e-mail k odběru novinek a získejte jednorázový bonus ve výši 100,- na Vámi vybranou akci.

10. Další slevy

Tuto 5% slevu poskytujeme držitelům vybraných členských karet našich partnerů - Alpsport, Alpenverein, ČHS.


Tento systém slev platí od 1.1.2013 do odvolání. Při nedodržení podmínek (např. splatnosti) si ALLROADS s.r.o. vyhrazuje právo poskytnutí slevy zrušit. A zároveň si ALLROADS s.r.o. vyhrazuje možnost nabídnout individuální mimořádné slevy mimo nabídku zde uvedenou.

Tip: Pokud chcete mít zájezd ještě levnější, požádejte si u svého zaměstnavatele o finanční příspěvek na dovolenou. Fakturu na schválenou část Vám rádi vystavíme dle požadavků zaměstnavatele a Vy tak ušetříte ještě více z vlastního rozpočtu :-)


Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě