Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Reference

Jsme tým ambiciózních lidí a chceme do Vašich životů přinášet silné neopakovatelné zážitky. Pro splnění širokého spektra požadavků a potřeb našich zákazníků připravujeme aktivity všeho druhu.

Zde Vám nabízíme některé z našich referencí. Organizujeme akce pro jednotlivce, skupiny i firmy. Nejedná se o žádný copywritting, tohle s námi zákazníci skutečně zažili a takhle se o akci vyjádřili. Chcete to také zažít? Je to tak snadné, stačí jednoduchá registrace na vybranou akci a pak již nezbývá, než se těšit.

V minulých letech jsme organizovali teambuilding pro LabRisk Ostrava, GE money, AON či Schneider Electrics.

Více ověřených referencí vyzjístíte na sociálních sítích. Navštivte naši stránku a diskutujte s ostatními fanoušky.

Váš názor nás zajímá a pokud máte námět, komentář nebo připomínku, nezpomeňte nám o tom říct, jakoukoliv formou. Kontaktů máte k dispozici celou řadu i mimo sociální sítě. Považujete-li svůj názor za soukromý, napište přímo majiteli na jiri.friedel@allroads.cz. Každému rád odpoví!

Recenze jsou pravidelně kontrolovány dle novely Zákona o ochraně spotřebitele a Občanského zákoníku, která vstoupila v platnost 6. 1. 2023. Na soc. sítích naleznete reference od účastníků našich akcí, kterých se zúčastnili za celou dobu existence firmy. Text není upravován a jsou zveřejněny všechny recenze v plném znění bez redakčních úprav. Negativní recenze nejsou mazány.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě