Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Na vlnách dobrodružství aneb takhle to začalo

Náš příběh se začal psát během vysokoškolských studijí Jirky “Bořka” Friedela na FTK UP Olomouc. Zde přičichl k vodáctví a spolu s dalšími nadšenci získavával vodácké a organizační dovednosti, které po ukončení VŠ uplatnil ve své nově založené firmě. Psal se 13. únor 2006, když vše bylo oficiálně spuštěno.více »

Úpravy webové stránky

Jelikož den má vždy jen 24 hodin a naše kapacity nejsou neomezené, věnujeme se vám raději více osobně. Rozvoj webu tak neodpovídá moderním trendům, avšak my jsme outdoorová agentura :-) Pokud zde najdete něco, co byste vylepšili nebo vám tu něco chybí, budeme rádi za zprávu. Pro vaši spokojenost se pokusíme udělat maximum. více »

Chcete zažít radost z pohybu? Vyzkoušejte koloběžku!

Koloběžka již není pro mnohé z vás velkou neznámou. Nechceteli však kupovat zajíce v pytli, využijte zapůjčení v naší půjčově. Otestujte na vlastní nohy outdoorové koloběžky od firmy Kostka! Vyzkoušejte nový trend koloběhu a udělejte něco po své zdraví.                                více »

Co se děje nového?

Kdo nás zná, ví, že neustále přicházíme s něčím novým. Nové akce, netradiční program, moderní vybavení v půjčovně. Jen tím to rozhodně nekončí. Pro váš nevšední zážitek jdeme ještě dále. 

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě