Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Vodácké vybavení

Vodácké vybaveníAť je léto nebo zima na vodě je vždycky príma. Vyzkoušejte naše certifikované vodácké vybavení. Na počasí nezáleží. Kromě kajaků, kánoí a raftů nabízíme také pohodlné neopreny, bundičky a botičky pro Vaše pohodlí. Bezpečnost je na prvním místě a proto nezapomínejte na zapůjčení vodácké vesty či přilby. více »

Vybavení na hory

Vybavení na horyNení to jen hit jedné sezóny, hory mají po staletí své příznivce. Vyrážíte-li v létě na ferraty nebo třeba v zimě na sněžnice, vždy je třeba myslet na kvalitní vybavení, které Vám bude spolehlivým společníkem na Vaší cestě za zážitky. Přesně takové vybavení Vám můžeme zapůjčit a nemusíte se starat, kde ho budete skladovat po dobu, kdy nebude využíváno. Ferratový úvazek s brzdou, celotělový úvazek, přilba či sněžnice... Vše je k mání! více »

Ostatní vybavení

Jsme outdoorová cestovní agentura, avšak nevěnujeme se jen vodáckým aktivitám a horským túrám. Rádi zkoušíme i nové věci. Naposledy nás uchvátil koloběh. Nabídku naší půjčovny jsme tedy rozšířili o koloběžky značky Kostka, se kterými si užijete řadu legrace a ještě uděláte něco pro své zdraví. více »

Doprava osob a materiálu

Kromě vybavení, které si můžete zarezervovat a vyzvednout v naší půjčovně, nabízíme také službu doprava materiálu, případně i osob na místo akce a odvoz zpět. U každé akce je cena za dopravu vybavení na místo startu a odvoz z cíle uvedena. Pokud si přejete službu využít i mimo námi vypsanou akci, neváhejte nám poslat zadání a cena Vám bude zkalkulována. více »

Půjčovní řád

Každá aktivita má svůj řád a proto pozorně čtěte i náš půjčovní řád. Je to jen pár řádků, ale určitě se nevyplatí je přehlížet. V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte.

Volné vybavení k zapůjčení

Naše půjčovna disponuje širokou nabídkou outdoorového vybavení na vodu, na hory i další trendy aktivity. V půjčovně jednoduše zadáte datum od kdy do kdy máte o vybavení zájem a bude Vám nabídnuta tabulka s informací, kolik jakého vybavení je na daný termín volný. S rezervací neváhejte! Vaše rezervace je platná až po uhrazení rezervační zálohy, jinak bude stornována a vybavení nabídnuto dalším uživatelům. Zejména během hromadných akcí vypouštění přehrad bývá vybavení vyprodáno.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě