Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Originální dárek

Ať už se s námi vydáte na jakoukoliv akci, vždy to bude zážitek. To Vám můžeme garantovat. Zážitek nemusí být vždy pozitivní, hlavně že je silný!

Celý náš tým se postará o maximální bezpečnost a zajištění akce, ale tu pravou atmosféru vytváříte Vy, neboť bez účastníků by se žádná akce neobešla.

Ať jste single nebo máte svoji "partičku" - nikomu dveře nezavřeme. Naše akce připravujeme většinou ve skupině do 16i účastníků + instruktoři, aby akce byla opravdu osobní a mohli jsme každému z vás věnovat maximální péči. Na přání však připravíme i akci pro celý autobus. Pro nás nic není nemožné a všechno jde, jen jde o to kdy a jak!

Vyberte si tedy ten největší zážitek a svěřte nám svou důvěru. Nezklameme Vás! Bude to opravdu originální dárek, ať už radost uděláte sobě nebo někomu z Vašich blízkých.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě