Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Outdoorové novinky 

Žijeme v 21. století a pokrok jde rychle dopředu. I my se snažíme držet krok a přinášíme vám na našich akcích vždy něco nového.

  • Pro tuto sezónu jsme si pro vás připravili aktualizované dokumenty týkající se ochrany osobních údajů, respektive nařízení EU ohledně GDPR. Budeme rádi, pokud budete souhlasit a ze společných dovolených si přivememe i společné fotky na památku, které bude možné dále sdílet a prezentovat.

    Barva pro sezónu 2017


  • Nováčkem v naší  půjčovně je SUP (Stand Up Paddle) neboli paddleboard. Jedná se o outdoorovou aktivitu, kde si na vodě posílíte celé tělo. Na tomto boardu můžete netradičně splouvat řeku, pádlovat na jezeru či blbnout u břehu. Populární je také cvičení jógy na klidné vodě.

    Stand Up Paddle

  • Aby byl váš čas plně využit i v kempu po skončení denního programu, nově s sebou vozíme outdoorovou rodinnou hru Mölkky, která je určena pro všechny generace. O zábavu nebude nouze ať již ráno před odjezdem, během odpočinkového dne nebo po skončení aktivity.

    Finská hry pro všechny generace

Máte zájem o další novinky? Napište nám na info@allroads.cz. Vaše náměty zcela jistě nezůstanou bez povšimnutí.

Předem děkujeme a těšíme se na setkání na některé z našich akcí.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě