Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Divoká Orlice

Zaměření: voda

Fotogalerie

Vypouštění přehrady Pastviny je každoročně spojené se splutím Divoké Orlice. Této akce se účastní vodáci nejen z východních Čech, ale z celé naší republiky. Vyzkoušejte i Vy jaké to je splouvat tuto překrásnou řeku!

Startujeme v Líšnici, ale je možné vyplout již z Nekoře. Vzhledem k velkému zájmu široké veřejnosti je však toto místo přetížené. Plavbu ukončíme v Bohousové nebo v případě dostatku vody projedeme i Litickým obloukem až do Sopotnice k mostu, (není doporučeno pro rafty a nafukovací lodě, neboť nebude odstavena elektrárna v Liticích a vody nebude dostatek).

Náročnost splutí WW I - WW II. Akce je tedy vhodná pro zkušené vodáky, ale pokud na vodě teprve začínáte, využijte sjezdu na raftu se zkušeným guidem. Na trati dlouhé cca 20 km nás čeká několik sjízdných jezů, peřejnaté pasáže, skalní prahy a také nespočet možností k občerstvení.

Akce je každoročně vyprodaná, proto doporučujeme včasnou rezervaci vybavení!

Tato akce nemá žádný aktivní vypsaný termín!

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě