Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Maškarní Moravice

Zaměření: voda

Fotogalerie

Červencové maškarní splouvání Moravice je již tradiční akcí, na které se potkávají zkušení vodáci, amatérští dobrodruzi, rodiny s dětmi, školy, prostě všichni, co mají stejně jako my, rádi aktivní odpočinek spojený se spoustou legrace a především taky vodáckou turistikou. Úsek od vyrovnávací nádrže v Podhradí do Branky u Opavy je dlouhý 21 km. V těchto letních měsících se pouští o poznání méně vody než na jaře či na podzim kdy se tato krásná řeka zavírá a je tedy ideální pro pevné i nafukovací kanoe či kajaky. Pro rafty je tento úsek dosti obtížný, neb se musejí vyhýbat velkému množství kamenů, a chce to mít u kormidla opravdu zkušeného zadáka. Malebné prostředí národního parku Moravice spojené s nevšedním zážitkem na lehce peřejnaté vodě, jistě pohladí po duši každého z vás a tak neváhejte a rezervujte si vybavení dostatečně dopředu.

Tato akce nemá žádný aktivní vypsaný termín!

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě