Váše jméno: Vaše heslo:

Vyhledávání akce

Dárkový poukaz

voucher

Hledáte-li originální dárek pro Vás či Vaše blízké, ale nejste si s konkrétní akcí jisti, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz... více »

Řeky bývalé Jugoslávie

Zaměření: voda, turistika

Fotogalerie

Opět tady máme akci pro opravdové dobrodruhy, sjedeme si 5 řek a navštívíme hned několik národních parků. Jedna řeka krásnější než druhá, dravé peřeje, průzračná voda a parta zkušených instruktorů, to je jistě záruka exkluzivního vodáckého dobrodružství. Bývalou Jugoslávii projedeme skrz na skrz. Začneme v Bosně a Hercegovině řekou Una, na které si osvěžíme základní dovednosti jež druhý den zúročíme na stejné řece při splutí horního toku. Naše putování dále povede do Chorvatska k průzračné řece Zrmanja, na které si zaskáčeme z vápencových schodů. Další na programu bude perla Bosny a Hercegoviny a to řeka Neretva, její vápencový a slepencový kaňon je pohlazení každé vodácké duše. Cestou k největšímu kaňonu Evropy řece Tary si vyběhneme na nejvyšší vrchol NP Durmitor Bobotov Kuk vysoký 2523 m.n.m. Naše putování vyvrcholí raftařskou perlou Černé hory řekou Tara.

Tato akce nemá žádný aktivní vypsaný termín!

Ubytování

v kempech ve vlastních stanech

Strava

vlastní, z vlastních zdrojů

Cena zahrnuje

dopravu, zapůjčení kompletního vodáckého vybavení (loď, pádlo, plovací vestu, vodáckou přilbu, neopren, neoprenové botičky, vodáckou bundu), vyškolené průvodce

Cena nezahrnuje

poplatky za ubytování v kempu, poplatky za splutí řek cca 70,- euro, vstup do NP, ani jiné výše neuvedené služby

Kontaktujte nás

Telefon: +420 737 267 919
E-mail: info@allroads.cz
IČ: 268 82 001

Adresa

ALLROADS s.r.o.
Na Pískovně 253/3a
Opava - Suché Lazce
747 95

Sdílejte s námi

twitter

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a již Vám neunikne žádná novinka, sleva nebo soutěž. Registrace je zdarma a máte možnost ji kdykoliv zrušit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zážitek vždy až na prvním místě